WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do kontaktu architektów oraz projektantów wnętrz. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, które są ustalane indywidualnie. Nasza oferta wiąże się z szeroką gamą benefitów dla architekta w tym atrakcyjnych rabatów lub prowizji.

W naszym salonie w Luboniu na powierzchni ponad 200 m2 znajduje się ekspozycja mebli na wymiar, gdzie w spokoju omówisz z klientem projekt i wypijesz dobrą kawę.

Nawiążemy współpracę z architektami oraz projektantami wnętrz, którzy w swoich projektach stawiają na produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także niebanalne wzornictwo. Jesteśmy prężnie działającą firmą, zajmującą się projektowaniem, sprzedażą i montażem mebli na wymiar takich jak meble kuchenne, meble łazienkowe, garderoby, szafy na wymiar. Nasze wieloletnie doświadczenie chcemy wykorzystać nawiązując współpracę z architektami wnętrz, którzy tak jak my chcą współpracować z rzetelną firmą.

Posiadamy duży wybór frontów, blatów i materiałów wykończeniowych w szerokiej gamie kolorów największych Polskich polskich i zagranicznych producentów między innymi takich jak Hettich, Blum, Sevroll, Peka, Inoxa, Lareca, Swiss Krono, Kleaf, Feniks, Arpa, Rehau oraz Egger. Współpraca z wiodącymi producentami nowoczesnych systemów wyposażenia wnętrz powoduje, że codzienne korzystanie z naszych mebli jest czystą przyjemnością.Scroll to Top